Охоронна компанія

logo-mob
Порушник не залишиться непоміченим.
Встановлення охоронних систем
Доберман - на сторожі Вашої охорони
 Замовити!

На службі вашої охорони 24/7

тел.: +380 (044) 223-7-800

тел.:+38 (044) 223-7-800

Сучасні охоронні системи та їх переваги

Для забезпечення безпеки власності

 

необхідно використовувати сучасні охоронні системи. Компанія Доберман Охорона пропонує підібрати і встановити оптимальну охоронну сигналізацію, яка надійно захистить будь-який об’єкт від злому і проникнення. Комплексна охоронна сигналізація включає в себе цілу мережу взаємодіючих систем з великим функціоналом, що враховує будь-які позаштатні ситуації. Сучасна GSM сигналізація є гарантією збереження вашого майна. Цифрові охоронні системи працюють на безлічі датчиків, які реагують на відкривання дверей, на підвищення температури, на розбиття вікон і навіть на затоплення. Завдяки системі чутливих датчиків забезпечується пожежна безпека. Наша компанія пропонує самі передові охоронні системи Києва. Сьогодні у всьому світі все частіше використовуються бездротові охоронні системи. При спрацьовуванні будь-якого з датчиків сигнал негайно сповіщає власника про проблему. Охоронна сигналізація оповіщає про небезпеку за допомогою дзвінка або смс-повідомлення. Для нормального функціонування охоронні системи GSM повинні встановлюватися професіоналами. Охоронна сигналізація GSM може відрізнятися комплектацією. Це відмінна можливість підібрати і встановити максимально ефективну систему безпеки, яка буде враховувати запити власника. Наприклад, в систему безпеки разом з охоронною може входити пожежна сигналізація. Установка сигналізації не вимагає переробки приміщення і здійснюється досить швидко. Для запуску системи безпеки в роботу потрібно встановити оптимальну кількість датчиків і налаштувати центральний пульт управління. Система контролю доступу є абсолютно надійною, оскільки сигнали датчиків зашифровані. Щоб розшифрувати такий сигнал необхідно перевірити кілька десятків мільярдів комбінацій. Для оперативного виклику охорони в системі охоронної сигналізації може передбачатися тривожна кнопка. Система безпеки налаштовуватися таким чином, що її датчики можна вкрасти. При будь-якій спробі крадіжки на пульт миттєво надійде сигнал тривоги. Потрібно відзначити, що тривожна кнопка в Києві встановлюється практично в кожному комерційній установі і магазині.

Охоронна сигналізація встановлена фахівцями компанії «Доберман» – надійний щит будь-якого об’єкта!

Встановлення сигналізації

– Це складний процес, який вимагає спеціальних знань і навичок. Команда професіоналів нашої компанії готова провести монтаж сучасних систем сигналізації з урахуванням всіх особливостей об’єкта. Пожежна сигналізація, встановлена нашими руками, забезпечить надійний захист вашого об’єкта від випадкового загоряння або навмисного підпалу. Вкладення грошей у сучасну пожежну сигналізацію – це гарантія збереження вашого майна на довгі роки. При установці сигналізації ми дотримуємося принципу: охоронна система повинна бути простою, надійною, максимально функціональною і зручною у використанні. У ряді випадків за бажанням замовника встановлюється тривожна кнопка, яка дозволить оперативно подати сигнал небезпеки службі швидкого реагування.
Серед переваг нашої компанії потрібно відзначити наступне:
– Професійна установка сигналізації
– Ефективна система контролю доступу
– Установка комплексної пожежної та охоронної сигналізації
– Вибір оптимальної системи безпеки (установка необхідної кількості датчиків по периметру об’єкта)
– Використання сучасних охоронних систем GSM
– Подальше обслуговування охоронної сігналізаціі.Компанія впроваджує індивідуальні підходи до встановлення сигналізації для кожного об’єкта. Тільки ретельно продумана охоронна система слугуватиме запорукою її безперебійного функціонування протягом тривалого часу. Контроль доступу – це цілий комплекс складного обладнання, для обслуговування якого потрібні технічні знання і дотримання правил експлуатації. У системи контролю доступу входять електричні замки, зчитувачі магнітних карт і електронних ключів і різні види турнікетів. Для забезпечення допуску до охоронюваної зоні співробітникам організації видаються персональні ключі, які необхідно підносити до зчитувача для ідентифікації особи і фіксування часу приходу. Контроль доступу допомагає стежити за трудовою дисципліною на підприємстві або в офісі. Часто такі системи надають підтримку в службових розслідуваннях.

Охоронна компанія «Доберман» пропонує найбільш ефективні охоронні системи Києва

Наші системи сигналізації оснащені:

– Датчиками розбивання скла
– Чутливими сенсорами руху, які реагують при будь-якому русі в контрольованій зоні. Сенсори миттєво посилають сигнал для включення відеокамер
– Інфрачервоними датчиками, що складаються з ІК-передавача і ІК-приймача. При найменшій втрати сигналу між елементами спрацьовує сигналізація
– Мікрохвильовими датчиками
– Магнітними сенсорами. Дане обладнання ставиться на вхідних дверях і окнах.Компанія «Доберман» здійснює продаж і установку сучасних систем контролю доступу. Представлені системи необхідні для забезпечення контрольно-пропускного режиму на підприємствах і особливо охоронюваних об’єктах. Система контролю доступу різниться за способом управління обладнанням на наступні типи:

– автономні (що працюють без оператора)
– Мережеві (з центральним пунктом управління)
– Універсальні.

Компанія Доберман пропонує виконати комплексну роботу по установці систем відеоспостереження та необхідних датчиків сигналізації. Нашою головною перевагою є кваліфіковані кадри, завдяки яким ми можемо вибирати і монтувати обладнання з урахуванням максимальної надійності та ефективності.
Наша компанія співпрацює з державними структурами. При спрацьовуванні сигналізації на місце виїжджають пожежники і поліція. Клієнт може вибрати сигналізацію з урахуванням власних вимог до безпеки.

Фахівці компанії готові встановити сигналізацію для офісу, будинку, банку, підприємства, складу або магазину з подальшою настройкою і технічною підтримкою.

w

Установка охоронних систем професіоналами охоронної компанії Доберман в Києві

electric

Охоронні системи для Вашого бізнесу

Представлені системи необхідні для забезпечення контрольно-пропускного режиму на підприємствах і особливо охоронюваних об’єктах. Система контролю доступу різниться за способом управління обладнанням на наступні типи:

– Автономні (що працюють без оператора)
– Мережеві (з центральним пунктом управління)
– Універсальні.

Контроль доступу це цілий комплекс складного обладнання, для обслуговування якого потрібні технічні знання і дотримання правил експлуатації.
У системи контролю доступу входять електричні замки, зчитувачі магнітних карт і електронних ключів і різні види турнікетів. Для забезпечення допуску до охоронюваної зоні співробітникам організації видаються персональні ключі, які необхідно підносити до зчитувача для ідентифікації особи і фіксування часу приходу.
Контроль доступу допомагає стежити за трудовою дисципліною на підприємстві або в офісі. Часто такі системи надають підтримку в службових розслідуваннях.

Замовляйте установку охоронних систем в Києві:

тел.: + 38 (044) 223-7-800