Охоронна компанія

logo-mob
Довірте охорону Вашого житла тільки 
найнадійнішим захисникам!
Виїзд по тривозі охорони квартир
здійснює Національна поліція Охорони в Києві.
Замовити!

На службі вашої охорони 24/7

тел.: +380 (044) 223-7-800

тел.:+38 (044) 223-7-800

Охорона квартир

На сьогодні найефективнішим способом захисту нерухомості


від протиправних дій третіх осіб є пультова охорона квартир . Жодні найпотужніші двері, або решітки на вікнах не здатні врятувати майно власника від дій сучасних злодіїв. Тільки правильно встановлена сигналізація в квартиру , її якісне сервісне обслуговування, і оперативне реагування служби охорони при виникненні небезпечної ситуації дозволяє гарантувати безпечність життя і здоров’я власника і його рідних, збереження цінного майна.

police2

Служба охорони квартир: принцип роботи

Сигналізація для квартири складається з безлічі різних датчиків, які визначають поточний стан приміщення. Основа системи – приймально-контрольний прилад, який отримує і обробляє дані від усіх датчиків. При визначенні небезпечної ситуації (пожежа, витік води, проникнення сторонніх осіб) спеціальний сигнал відправляється на пульт центрального моніторингу за допомогою GSM-каналу. Оператор, в той же момент посилає за вказаною адресою групу швидкого реагування. За бажанням клієнта можлива установка кнопки екстреного виклику, яка дозволяє запросити допомогу в ручному режимі.

Пультова охорона від компанії «Доберман»

Охоронна компанія «Доберман» надає високоякісний монтаж охоронної сигналізації з подальшим технічним і сервісним обслуговуванням.

Широкі можливості нашої охоронної фірми дозволяють гарантувати клієнтам оптимальне поєднання якості і ціни. Ми співпрацюємо з декількома виробниками спеціалізованого охоронного обладнання, завдяки чому можна вибрати найоптимальніший варіант установки для кожного проекту індивідуально.
Охорона квартир в Києві від компанії «Доберман» – запорука Вашої безпеки! Охорона квартир від нашої фірми – це комплексний захист від можливого проникнення зловмисників. Після гарантованого спрацьовування GSM-сигналізації недоброзичливці мають всього 5 хвилин до прибуття нашої групи реагування. За цей час навряд чи вони зможуть забрати з собою особливо цінні речі. Ми не тільки гарантуємо збереження Вашого майна, а й несемо повну матеріальну відповідальність(* при умові підписання договору страхової відповідальності). Співробітники нашої компанії – це професіонали своєї справи, які мають відповідними навичками і високою кваліфікацією. Квартира під охорону компанії «Доберман» – це гарантія безпеки для власника, його близьких і рідних.

Наші переваги:

1. Наявність власної централізованої станції цілодобового моніторингу об’єктів, що охороняються. Пультова охорона квартир виконується безперервно 24 години на добу.

2. На всі виклики з охорони квартир реагує Національна Поліція України, що дає нашим клієнтам можливість отримати компетентну високопрофесійну озброєну охорону их Життя і Майна.

3. Оперативність реагування до 5 хвилин. Максимальна кількість екіпажів реагування в кожному районі Києва. 

4. Використання автономного GSM-каналу для передачі даних, який є найбільш надійним і защіщенним. Для підвищення безпеки зв’язку використовується дублюючий радіоканал.

5. Можливість установки додаткових датчиків задимлення, потопу, установка протипожежної сігналізаціі. Гарантійне і після гарантійне обслуговування охоронної системи.

 

Охорона квартир в Києві – справа професіоналів

«Доберман» – провідна охоронна компаніяв Києві, яка має величезний досвід (працюємо з 2003 року) захисту майна клієнтів.

За роки роботи ми запобігли не одну сотню крадіжок завдяки команді професіоналів та використання сучасного обладнання. Наша фірма надає комплексний підхід до захисту Вашого житла. Ми власними силами проектуємо, встановлюємо і обслуговуємо сигналізації.
При цьому охорона квартири Київ ціна залежить від складності всієї системи, кількості і функцій використовуваних датчиків і інших особливостей. Вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Звертайтеся за вказаними телефонами, і наші висококваліфіковані фахівці проконсультують, встановлять охоронну сигналізацію і захистять Вас і Ваше майно!

+38 (044) 223 7 800