Охоронна компанія

logo-mob
Оберігаємо все найцінніше в Вашому житті.
Більше 10 років успішних рішень в цілості:
майна, бізнесу, приватних осіб. 
Захистіть себе, Ваших близьких і все що Вам так дорого!
Захистити!

На службі вашої охорони 24/7

тел.: +380 (044) 223-7-800

тел.:+38 (044) 223-7-800

Охорона вантажів – кращий спосіб убезпечити товар

З поступовим розвитком бізнесу і налагодженні економічних зв’язків в нашій країні підвищується чисельність вантажоперевезень. І незважаючи на вік високих технологій перевозити вантажі до сих пір не безпечно. За статистикою на українських дорогах щорічно відбувається 50-60 нападів на великовантажні автомобілі, які, як правило, перевозять цінний товар. Так вже склалися обставини в нашій країні, що перевезення вантажів будь-яким типом транспорту (водний, залізничний, автомобільний) практично завжди пов’язана з певним ступенем ризику, адже чим далі знаходиться вантаж від населеного пункту, тим більше легкій і доступній мішенню він виглядає в очах злодіїв. Кращим способом убезпечити, є надійну охорону вантажів від професіоналів, якими і є фахівці ТОВ «Доберман охоронна компанія». Основним завданням нашої компанії є збереження і максимально швидка доставка Вашого товару в цілковитій безпеці. Супровід вантажів – це гарантія ефективності та стабільності існуючих ділових зв’язків. Забезпечивши належний рівень безпеки перевезеного товару, ми гарантовано збережемо Ваші цінності і збережемо Ваш спокій.

Супровід вантажів: особливості та характеристики

Цілковите і своєчасне виконання

власних зобов’язань є головною умовою нашої професійної роботи в області супроводу вантажів різного типу. Охоронне підприємство «Доберман» надає спеціалізовані послуги по всій території України шляхом забезпечення неозброєною, або озброєною охороною для супроводу Вашого товару. Ми гарантуємо збереження вантажу, що перевозиться повітряним, водним, залізничним і автомобільним транспортом.

Охорона супровід вантажів в умовах нашої компанії виконує спеціалізований відділ. Як правило, доставка товару проводиться силами клієнта. У разі необхідності ми готові надати службовий транспорт. При перевезенні особливо цінних типів вантажів застосовується броньований спецтранспорт. У такому варіанті охорона та супровід вантажів доручається додатковому екіпажу на обладнаному відповідним чином автомобілі. <! – При потребі всі співробітники охорони вантажу можуть бути озброєні найрізноманітнішими типами службового озброєння. Екіпаж має спеціалізованої екіпіровкою, бронежилетами, пристроями зв’язку, іншими засобами захисту та озброєння.–>

cargo-training

Супровід і охорона вантажів від компанії «Доберман»

Супровід вантажів по Україні

співробітниками компанії «Доберман» забезпечить надійну охорону перевезеного товару по всьому шляху слідування. Наші фахівці проходять жорсткий відбір при прийомі на роботу, а завдяки подальшій професійній підготовці вони готові адекватно і оперативно реагувати на будь-які небезпечні ситуації.

Для забезпечення необхідного рівня безпеки вантажу, що перевозиться і його захисту можуть бути задіяні одночасно більше 20 чоловік і кілька автомобілів супроводу. Крім цього ми активно використовуємо величезну кількість сучасного обладнання для контролю над станом переправляється товару, а також високоточного визначення поточного його розташування. Постійне GPS- відстеження дозволяє черговій службі володіти достовірною інформацією про переміщення вантажу в онлайн режимі і в разі виникнення будь-яких небезпечних ситуацій оперативно зреагувати на них. До прибуття підмоги, наші супроводжуючі охоронці здатні надати надійний опір зловмисникам.

Охорона вантажоперевезень

від компанії «Доберман» на практиці – це комплексний захід із залученням значної кількості висококласних фахівців. Крім фізичної охорони і використання сучасних високотехнологічних засобів, для кожного з маршрутів ми заздалегідь розробляємо оптимальну схему переміщення вантажу, із суворим урахуванням всіх можливих загроз і небезпек. На маршруті визначаються найбільш безпечні місця для відпочинку конвою, де він буде найкраще захищений від можливого раптового нападу. Дозаправка і необхідне техобслуговування виконується тільки на перевірених об’єктах. Крім того точно розраховується наявність і кількість постів ДАІ, медичних установ на маршруті. Супровід і охорона вантажів для наших фахівців є масштабним проектом, початок якого закладається задовго до безпосередньої відправки вантажу, і закінчується в той момент, коли товар прибуває в точку призначення.

cropped-logo-1.png

Має багаторічний досвід проектування маршрутів і безпечного супроводу найрізноманітніших вантажів. На сьогодні ми виконали не одну сотню успішних і своєчасних прибуттів товару в зазначену точку призначення. Фахівці нашої компанії в обов’язковому порядку дотримуються необхідних запобіжних заходів, а також строки, зазначені замовником. Співпраця з нами це:
– Гарантоване збереження не тільки Вашого товару, а й спокою, адже будь-який довірений нам вантаж завжди знаходиться в надійних і професійних руках;

– Контроль стану вантажу і опломбування, як службою супроводу, так і оперативними групами;
– Використання сучасного технічного обладнання, для постійного моніторингу стану та місцезнаходження вантажу (при бажанні клієнт може інформуватися про кожен етап перевезення).

Супровід вантажів по Україні – робота для професіоналів

Супровід вантажів по Україні

від компанії «Доберман» – це не тільки фізична охорона, але і всебічна аналітична робота із залученням різних фахівців. Вивчивши всі деталі, характер вантажу, умови доставки, прогнозовані погодні умови в заданому регіоні, ми можемо з високим ступенем ймовірності гарантувати безпеку перевезення. Супровід вантажів ціни на яке залежить від багатьох чинників, є для нашої компанії одним з основних напрямків діяльності. Довіривши нам охорону вантажу, можете бути впевненими в цілісності товару та своєчасності доставки!

Замовити надійну Охорону та супровід вантажу по Україні
тел: +38 (044) 223-7-800