Охоронна компанія

logo-mob
Оберігаємо все найцінніше в Вашому житті.
Більше 10 років успішних рішень в цілості:
майна, бізнесу, приватних осіб. 
Захистіть себе, Ваших близьких і все що Вам так дорого!
Захистити!

На службі вашої охорони 24/7

тел.: +380 (044) 223-7-800

тел.:+38 (044) 223-7-800

Безпека – першочергова потреба кожної людини!

Вченими давно доведено той факт, що всіх людей об’єднує спільне прагнення до захищеності власного життя та майна. Лише повна безпека в наявних умовах може гарантувати кожній людині повноцінний та безперешкодний розвиток власного потенціалу. Забезпечити якісний захист майнових прав і безпосередньо життя замовника в сучасному світі здатні лише професійні охоронні компанії, лідуючі позиції серед яких справедливо посідає охоронна компанія «Доберман».

Наша охоронна компанія була заснована в 2003 році командою професіоналів. На сьогоднішній день, завдяки величезному досвіду, використанню сучасного високотехнологічного обладнання та постійному самовдосконаленню, ми є найбільшим охоронним об’єднанням в Україні, що ліцензоване Міністерством внутрішніх справ України.

Охорона та безпека – ось ключові пріорітети в нашій роботі. З нами Ваше життя і приватне майно буде надійно захищене. Ми гарантуємо конфіденційність інформації, збереження матеріальних цінностей і забезпечення найвищого рівня безпеки для життя наших клієнтів та їхніх близьких. Охоронна компанія «Доберман» забезпечить Вам можливість жити спокійно і впевнено, без перешкод розвивати власний бізнес та насолоджуватись життям, відчуваючи себе в цілковитій безпеці. Величезний досвід наших співробітників дозволяє заздалегідь запобігти можливості появи ризикованих ситуацій для клієнта, а при їх виникненні швидко і своєчасно усунути небезпеку. Професійні послуги охоронної компанії «Доберман» – це запорука Вашого процвітання!

Детальніше >>

Охорона прав і свобод клієнта – наше першочергове завдання

 

Доберман – порода захисного собаки, що завжди готовий вступити у бій з супротивником, як за командою господаря, так і з власної ініціативи, оцінивши ситуацію, що склалася, і прийнявши рішення атакувати з метою запобігання небезпеки для людини. Доберман – це універсальний собака, що поєднує в собі якості надійного охоронця, вірного друга, пильного вартового та помічника. Цим собакам притаманна рішучість, слухняність, упевненість та сила. Саме тому охоронна компанія «Доберман» носить таку назву.

Співпраця з нами – це абсолютна безпека всього, що є дорогим для Вас!

Ми виступаємо в якості гаранта спокою, комфорту та впевненості в кожному дні наших клієнтів. Висока кваліфікація, принципи чесності і відкритості наших співробітників допоможуть Вам відчути всю радість безпечного та стабільного життя. Ми завжди йдемо поруч з тими, хто потребує професійного захисту!

doberman_ohrana_kiev_golovna_ukr

Охоронна компанія «Доберман»: особливості та переваги

З моменту заснування компанії пройшло чимало часу, але наші принципи не змінились:

Мета – якісна охорона майнових прав, життя та свобод наших клієнтів.

Місія – охорона та безпека, створення атмосфери захищеності від будь-яких видів незаконних посягань.

Принципи – пильність, чесність, законність, справедливість, надійність, оперативне реагування.
Позавідомча охорона здійснюється згідно внутрішніх стандартів нашої компанії, розроблених на підставі сучасних світових досягнень у сфері забезпечення безпеки людей та об’єктів.
На сьогоднішній день охоронна компанія «Доберман» надає практично всі види охоронних послуг, що регламентовані законодавством України:

 • Охорона квартир;
 • Охорона об’єктів;
 • Охорона будинків;
 • Охорона магазинів;
 • Охорона офісів;
 • Охорона складських приміщень;
 • Охорона ресторанів;
 • Охорона підприємств;
 • Особиста безпека;
 • Охорона громадських заходів;
 • Послуги охоронця;
 • Супровід і організація безпеки клієнта та членів його сім’ї;
 • Перевірка захищеності місця постійного перебування;
 • Перевірка захищеності використовуваних клієнтом маршрутів;
 • Супровід вантажів;
 • Встановлення систем відеоспостереження;
 • Встановлення охоронних систем різного рівня складності;
 • Юридичні послуги.

На сьогоднішній день під нашим надійним захистом знаходиться більше 5 000 об’єктів різного рівня складності та масштабу. Для оперативного реагування на наших об’єктах ми уклали договір з Національною Поліцією охорони України. Без винятку кожен наш співробітник є фахівцем найвищого класу і має відповідну кваліфікацію. Охоронна компанія «Доберман» зарекомендувала себе як професійна охоронна організація, що надає високоякісний сервіс із забезпечення оптимальних умов індивідуально для кожного клієнта. Ми здійснюємо охорону будь-яких типів об’єктів, не залежно від їхнього масштабу та сфери діяльності.

Професійна охорона від компанії «Доберман»

Розуміючи актуальність забезпечення необхідного рівня безпеки для наших клієнтів, охоронна компанія «Доберман» постійно вдосконалюється, пропонуючи нові ефективні послуги із застосуванням сучасної техніки та обладнання. Професійний підхід до вирішення поставлених завдань дозволяє захистити об’єкт від будь-яких загроз.

«Доберман» – охоронна компанія нової формації, в якій інтереси клієнтів є первинними. Надійна охорона та безпека об’єкта і людини – ось ключовий напрямок нашої діяльності, з яким ми справляємось бездоганно. З моменту заснування компанії нами була встановлена висока планка якості пропонованих послуг, яка залишається пріоритетом і в сьогоденні: забезпечення захищеності та безпеки для кожного клієнта!

Замовляйте якісні охоронні послуги у професіоналів!

+38 (044) 223-78-00

Клієнти

Свернутьarrow-down
Arkada_1ArkadabinebudevolutuonhmeliHormanicstechinterKOYAluchanoMyrakamirukkolasindicatTarantinoukrenergobudukrgaztechznanyaznanya2